KONST / Litografier / Färglitografi 12012638
nr 1201 2638
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Skruvboll". Signerad, numrerad 246/250. Motivet: 47x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:37:38
31/8 23:11:19
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg